Slide první | Textový editor

Tvorba webových stránek

Rychle, kvalitně a za použití moderních technologií HTML5 & CSS3 pro Vás vytvořím webovou stránku přesně podle vašich představ, od návrhu až po zajištění hostingu.

Pokud si nevíte rady s redakčními systémy typu WordPress, jsem schopen systém zprovoznit a vysvětlit Vám jak jej používat.

Portfolio, blog, aktualizovaný magazín či unikátní web podle vašich návrhů, pokusím se udělat vše, co si budete přát.

Grafické práce

Ať už chcete navrhnout plakát, leták nebo pozvánku na narozeninovou oslavu, udělám vše na co si vzpomenete.
Co se týče grafických prací dokáži vytvořit takřka všechno, zde jsou však příklady toho, co byste po mně mohli třeba požadovat.

Grafické práce editor
  • Webdesign
  • Úprava fotek
  • Pozvánky
  • Plakáty
  • Tvorba počítačových pozadí
  • Návrhy bannerů
  • Tvorba ikon
  • Různá loga

Opravy stolních počítačů

Zmínil jsem zde také opravy a upgrady stolních počítačů. Můžete si u mě nechat sestavit stolní počítač do Vámi určené cenové relace. Výběr komponentů, jejich koupě a následné zapojení je už na mně.

Stačí se jen rozhodnout zdali chcete tichého kancelářského drobečka nebo silné a výkonné herní dělo.

Jestliže Vás zlobí Váš stávající počítač a nechcete se v něm "hrabat", ať už potřebujete nějakou drobnost od vyčištění větráčků až po přeinstalaci systému, udělám vše na co si vzpomenete. Všechno závisí na domluvě.

Výuka HTML5 a CSS3

Logo HTML5 a CSS

Na požádání Vás mohu také naučit základy tvorby webových stránek a užívání jazyků HTML a CSS. Kvůli výuce nemusíte nikam daleko jezdit, koná se totiž přímo v pohodlí Vašeho domova dálkově přes komunikační program Skype.

Dozvíte se, k čemu se užívají tyto podivuhodné závorky <>, co to znamená <b>, co je to uzavírací tag, jak a kdy se používá absolutní i relativní pozice.

Případně Vás mohu doučovat ve Vámi zvoleném softwaru, kterému přiliš nerozumíte nebo se v něm trochu ztrácíte a chtěli byste mít konečně jasno. Příkladem může být třeba kontroverzní operační systém Windows 8.

O mně

Jsem studentem Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze a tudíž mezi mé přední zájmy patří především svět okolo počítačů.

Mezi mé oblíbené činnosti patří třeba tvorba webových stránek, zatím tedy “jen” za použití technologií HTML5 a CSS3, ale snažím se “přijít na kloub” i Javascriptu a dalším scriptovacím jazykům. Mimo zájmy, jež se týkají tvorby webu rád graficky upravuji fotografie nebo vytvářím různá abstraktní pozadí na plochu, nesmím však opomenout ani počítačové hry, v nichž jsem kdysi hrával a překvapivě i vyhrával turnaje na “Electronic Sports League”.

Nějakou tu dobu jsem se též věnoval práci redaktora pro webový IT magazín ww.pcsnadno.cz, který bych tímto chtěl doporučit všem lidem, kteří shánějí novinky ze světa počítačů a internetu, zvlášť bych tedy chtěl upozornit na diskuzní fórum tohoto webu, na kterém Vám zkušení odborníci rádi a rychle poradí s jakýmkoli problémem týkající se počítače. Pokud máte jakýkoli dotaz, ať už ohledně mých dovedností obecně nebo si chcete něco objednat, napište mi na emailovou adresu b3nFiL@live.com

Silueta do pozadí | Nepodstatné