Jak si najít
holku.cz

Hledáte vysněný vztah anebo jen toužíte po krásných zážitcích s někým, s kým byste si nejlépe rozumněli? Máme pro Vás pár tipů, které by mohly toto hledání ulehčit!

I. Nejdříve si ujasněte, co vlastně chcete:

 • Logo Twitteru - význam chatování si
  Kamaráda nebo kamarádku na pouhé chatování si a romantické pošťuchování?
 • Ikona kondomu - význam pouze na sex
  Krátkodobou známost zaměřenou pouze na sex a jen to s ním spojené?
 • Ikona srdce - význam pro vztah
  Opravdouvou životní lásku, vysněný vztah a společnou budoucnost?

II. Nebuďte naivní a nemyslete si, že jí/ho najdeme za Vás:

Tento návod je sice zaměřen na pomoc při hledání Vašeho partnera, to ovšem nezamená, že jakmile přečtete těchto pár krátkých článků, tak se Vám budou před oknem zájemci předhánět.

Tutoriál je rozčleněn do několika bodů, které by Vám měly přinést obecné rady do vztahů. Především tedy ukázat na vlastnosti, které jsou pro obě pohlaví asi nejvíce přitažlivé, tudíž bude tento návod zaměřen na obě pohlaví - jak na kluky, tááák i na holky. Pro pochopení fungování principu vztahu není třeba znát detailně toho druhého, ale především sebe sama!

III. Kde hledat?

Na většině růžových blogísků nebo jinak roztomile vypadajících webových stránkách by nejspíš tento odstavec uvedli slovy: "Holky jsou něžné bytosti, alespoň teda uvnitř..." což v dnešní době už není zase taková pravda. Existuje spousta holek, které jsou pouhé zlatokopky a city jim prakticky nic neříkají, ostatně se stačí podívat na kauzu s Pražskými roztahovačkami na Facebooku.
Tímto bych Vám chtěl vzkázat, ať se nejdřív zamyslíte, o koho to vlastně máte zájem a to platí jak z pohledu kluka, tak i holky. Upřímně řečeno, kluci dokážou bejt taky velký svině.

Na druhou stranu, dívky, jež překypují obravským množstvím citů ještě stále nevymřely. Stačí pouze hledat. Většina lidí tvrdí, že vztah přijde zničeho-nic za Vámi a zcela Vás obklopí, což je ale v praxi velmi velká rarita. Pokud chcete s někym být, musíte se snažit! Zde je pár příkladových míst, kde byste se mohli seznámit:

Seznamování je jednoduché, jen je třeba být na správném místě se správnými lidmi. Zkuste třeba zajít do klubu nebo na nějakou diskotéku. Hany Bany Vám nabízí kvalitní a moderní prostory s mladší společností, oproti tomu přažská Mecca zase velké množství unikátních akcí.

Pokud zrovna nejste ten typ, který by rád skákal v hromadě teenagerů na moderní hudbu, zkuste nějakou YouTuberskou akci! Parta geeků, slavní a sympatičtí lidé, ideální místo, kde začít nový vztah. A co třeba obchoďáky? I tam se dají najít různé známosti. Koncerty, kina nebo divadla, priváty a večírky, nesmíme zapomenout zmínit také Vaší školu. I tam se mohou nacházet nějací milí lidé.

Nejlepší je však pokaždé chodit s přáteli. Přes kamarády se seznámíte nejrychleji a pokud to jde, snažte se více zajímat i o "přátelé přátel."

Foto z akce 4fans - zvednuté ruce na YouTubera

IV. Jak se seznámit?

Tato otázka trápí většinu z nás už od nepaměti. Nervozita a stydlivost nás pořád nutí, abychom předpokládali, že když se nám někdo líbí a máme ho rádi, tak to nutně musí dopadnout zle. To je obrovský nesmysl. Uvědomte si, že jediná situace, ve které si můžete být téměř 100% jisti, že nevyjde, je když nic neuděláte. Takže vzhůru do seznamování! Hezky bez zábran!

Jednodušše jí napište něco kamarádského, snažte se, aby s Vámi byla (či byl), co nejvíce v kontaktu. Ale pozor, nic se nemá přehánět - dávejte bacha, ať nejste otravnej!
Pokud holdujete sociálním sítím typu Facebook nebo Instagram, budeme uvažovat, že jí již máte v přátelích. Nenápadně se snažte, aby ona měla zájem o Vás a nebylo tak patrné, co k ní cítíte vy. Vyměňte si třeba Vaší profilovou fotku za nějakou, kde Vám to opravdu sluší. Ale pozor, většina holek nemá ráda arogantní blby, dbejte na to, abyste tam tak nevypadali. Lepší roztomilost, než-li arogance a drsnost.
Každopádně se jí/ho snažte vytáhnout někam ven, Facebook je sice krásná věc, ale na romantickou letní procházku nemá! O tom, co mají holky nebo kluci rádi budu hovořit v následujícím článku, takže přeskakuji rovnou k tomu, o čem se bavit.

Vždycky je o čem se bavit. Podstatné je hned zprvu dávat pozor, zda-li tím toho druhého neotravujete a zda-li neodepisuje třeba pouze smajlíky nebo krátké odpovědi. Pokud se Vám podařilo být spolu venku, nahoďte nějaké téma. Řeč nesmí stát, ale opovažte se mluvit jen o svých zájmech, videohrách, posilovně nebo o tom, jak jste se ráno krásně vykadil :) Tomu druhému musí připadat, že máte spoustu společných věcí. Ač to říkám nerad, tak i drobné lži nemusí být na škodu. Každopádně jestli jste kluk a máte zájem o holku, ptejte se jí. Samé otázky. Nechte jí hezky vypovídat, když se ženy pořád na něco ptáte, připadá si, že Vás to zajímá. Budete působit mile.

Pokud vás Váš protějšek přitahuje z té sexuální stránky, je to přirozené, avšak nedávejte to příliš najevo. Ženy mají z velké části potřebu asociovat si kluky, kteří jsou jimy sexuálně ovlivněny, jako úchyly. Pamatujte, že sex je nedílnou součástí vztahu a i ženy po něm touží, ale správný a dlouhodobý vztah by nikdy neměl být založen pouze na sexu.

Dávejte si pozor na konverzaci o sexu i z jiných důvodu. Nebuďte k sobě oba v této oblasti úplně otevření. Přestože tomu druhému můžete sebevíc věřit, tak sex má být vaše knowhow, když se o něm budete často bavit ještě před začátkem samotného vztahu, tak k němu taky nemusí vůbec dojít. A v případě, že se tak nestane, tak Vás či Vašeho partnera může brzy odradit absence onoho kouzelného sexuálního napětí a touhy zkoušet něco nového.

Vyzívavé foto dívky v uplém tričku s logem Supermana

V. Co se líbí holkám?

Každá dívka je jiná. Pamatujte na to, že tento návod nemusí popisovat přesně tu Vaší, ale snaží se pohlížet na dívky jako na celek. Takže to berte s nadsázkou.

 • Ženy přitahuje sebevědomí a charisma!
  (Dbejte na to, abyste nekoktali, stáli vzpřímeně, působili jako prototyp chlapa.)
 • Většina žen má ráda dominanci!
  (Mějte svůj názor a stůjte si za ním. Nemusíte jí za každou cenu lézt do zadku.)
 • Ptejte se jí!
  (Holky strašně rády vidí, že Vás to, co ony říkají, zamjímá a ještě se je ptáte na další věci.)
 • Ženy hledí na vlasy mužů.
  (Říká se sice, že plešatost je více sexy, to nevím. Ale co je jistá pravda - mastná hlava je hnus.)
 • Choďte čistě oblečený a myjte se!
  (Doba smraďochů a roztrhanejch hadrů už pominula, ale pozor, žádní šampónci.)
 • Fitko!
  (Pokud chcete začít chodit do fitka, velké množství žen zbožňuje pekáč buchet na břiše a "pevnou prdel."
 • Inteligence a rozum rozhodně nejsou k zahození!
  (Když působíte chytře, holka ve Vás vidí někoho, kdo se o ní postará).
 • Ženy chtějí dobrodružství!
  (Ukažte jí venku něco netradičního a zároveň se snažte tvářit se "nedostuplně.")

VI. Co se líbí klukům?

To samé platí pro kluky. Každý je originál, pamatujte na to, že tento návod nemusí popisovat přesně toho Vašeho, ale snaží se pohlížet na kluky jako na celek. Takže to berte s nadsázkou.

 • Muže přitahuje citlivost a roztomilost!
  (Tvařte a chovejte se jako holka, velká část dnešních dívek se snaží přetvařovat a skyrývat city, to je chyba.)
 • Nebuďte děvka - věrnost!
  (Nechovejte se jako typická vymetačka barů, kluci jedou po osamělých citlivkách, né po drsných slečínkách.)
 • Oblíkejte se jako holka!
  (Dnešním trendem je, že většina žen se oblíká skoro jako chlap, dejte najevo Vaše vnady, nebojte se a šup do kraťásků nebo legín.)
 • Voňte se!
  (Smradlavá holka je jedna z nejhorších nočních můr, co vůbec může existovat. Čich je také shodou okolností smyslem, který vyvolává nejvíc vzpomínek.)
 • Holte se!
  (Doby amazonek jsou už dávno pryč.)
 • Fitko - kouká Vám na zadek!
  (I kluci mají rádi vypracovanější holky, ovšem nepřehánějte to. Kluci cení spíše snahu, nikoliv výsledek.
 • Dejte najevo Vaší vzdělanost!
  (Kluci žerou, když jim holka ukazuje nějaké znalosti, které oni sami nemají. To, že to nedávají najevo neznamená, že zájem o chytré holky není.)
 • Sebejistota a smysl pro humor!
  (Buďte dívkou, ale nechovejte se jako nějaká ubrečená nula, smějte se a tvařte se pozitivně. Do rozesmátého obličeje se dívá lépe.)

VII. Jak jí sbalit?

Jako u všeho bych měl předem zmínit, že nějaká univerzální rada prostě neexistuje. Máme situace, kdy se můžete snažit sebevíc a nic z toho nebude. Vztah, štěstí a lásku neovlivníte krátkým návodem, jež si za pár minut přečtete na netu. Můžete se však snažit a věřte, že přestože tyto krásné věci ovládá především ona prokletá náhoda, tak i vy jí můžete jít naproti.

Pokud trávíte s tím druhým už dostatečně času, určitě Vám neunikla myšlenka, zda-li to, co cítíte, není oboustranné. Zapomeňte na doby, kdy jeden přišel před toho druhého a "na férkovku" se ho zeptal: "Miluješ mě? Budeš se mnou chodit? Líbim se ti?" nebo na jinou pro Vás klíčovou otázku. Musíte se také poněkud vžít do situace oné osoby. Pro šťastný vztah je třeba krapet té empatie. Představte si modelovou situaci, že máte nejlepší kámošku, se kterou jste od rána do večera 7 dní v týdnu. Máte jí opravdu rádi, věříte jí a záleží Vám na ní. Ona Vám rázem z ničeho nic poví, že Vás miluje. Jak byste reagovali? Prožene se Vám hlavou hromada myšlenek mezi kterými budou i ty, jež představují negativní dopad vztahů - rozchod a ztráta toho, na kom vám záleží. Musíte tedy postupně!

Zkuste si vyhlídnout nějaké unikátní místo, kde jste ještě nebyli. Vychytejte počasí a správný čas, třeba takové zapadající slunce v letním podvečeru vůbec není špatným základem. Místo s výhledem na celou zářící Prahu, možností je tolik. Vymyslete si nějakou záminku - kupříkladu, že jste unavený, zda-li není také. V ideálním případě Vám slečna položí hlavu na klín a vy budete o krok blíž. Pokuste se jí třeba chytnout za ruku a sledovat její reakce. Když se nebude bránit a zamíří na Vás její krásná očka, máte vyhráno! Polibte jí!

„Každý přinejmenším jednou zažil ten užírající pocit, né a né potkat tu pravou.“

Vyzkoušejte naší seznamku
Flat ikona kluka - Matěj
Díky vaší seznamce jsem našel svou životní lásku. - Matěj 19 let
Flat ikona holky - Bára
Nikdy bych nečekala, že mi jeden takovýto krátký návod tolik změnít život. - Bára 16 let
Flat ikona kluka - Petr
Sice obecné rady, ale většinu z nich jsem si neuvědomoval. - Petr 14 let
Flat ikona holky - Adéla
Konečně jednoduchá seznamka, kde mohu vystupovat anonymně. - Adéla 28 let
Flat ikona kluka - Honza
Byl jsem na dně, teď mám všechno, díky moc! - Honza 35 let